Dondurmadan Bedava Dondurma KazanmaMalum yaz geldi dondurmalar tezgaha çıktı, dondurmacılar siftah yaptı açık olmayan bazı dondurma markalarında görmüşsünüzdür bir alana bir bedava kesin çıkıyor, boş yok gibi reklamlar. Açıkçası hepsi yalan uydurmaca, kandırmaca ve para tuzağı. Ancak illa ki kazanmak istiyorum derseniz bedava çıkma oranını az da olsa şöyle yükseltebileceğinizi düşünüyorum.

İlk olarak çok tercih edilmeyen dondurmaları alın misal herkes sütlü veya çikolatalı dondurma alacaktır, siz ise değişik vişneli, çilekli yani kısaca çok tercih edilmeyen dondurmaları tercih etmeye çalışın.


dondurma ile ilgili görsel sonucu

Olmazsa olmaz olarak öndekileri tercih edin çünkü satıcı her zamanki gibi sizin bedavası olan dondurmaları arkaya koymuştur diye düşündüğünüzü bilir ve büyük marketlerden almayıp küçük bakkallardan almayı unutmayın.

dondurmadan ile ilgili görsel sonucu


Ve birden fazla dondurma markası bedava veriyorsa pahalı olanı alın. Bunlar ile en fazla şansınız yükselir dediğim gibi bunlar para kazanmak için yapılan şeyler. Siz siz olun paraya kıyın magnum yapın.
magnum dondurma ile ilgili görsel sonucu

Yorumlar

Yorum Gönder

Yorum Yapmak Kan Yapar. - Anonim seçeneğini seçip de isminizi cisminizi vermeden yorum yapabilirsiniz.