Twitter Toplu Takip Bırakma Kodu (Güncelledim)

   Twitter'da birilerini takip ederken gaza gelip çoğu gereksiz kişiyi takip etmiş olabilir, yada izin verdiğiniz bir uygulamanın herkesi takip eden bir virüs olduğunu görebilirsiniz. Bu takip ettiğiniz kişileri tek tek silerken biraz fazla zaman kaybedebilirsiniz. Ama bu kod sayesinde zamandan kazanabilir, takibe aldığınız kişileri hızlıca otomatik olarak unfollow edebilirsiniz
unfollow ile ilgili görsel sonucu1-) Öncelikle twitter hesabınıza Chrome kullanarak girin ve takip ettiğiniz kişilerin olduğu sayfaya gelin.

2-) Sağ tıklayarak öğeyi denetleye basın.

Programsız Twitter otomatik takip etme (Auto Follow)_


3-) Console kısmına gelin paint ile ok çizerek gösterdim.        
       4-) Ve bu kodu ekleyip enter tuşuna basın. Bu kod sayesinde bütün takip ettiğiniz kişileri otomatik olarak takipten çıkarmış olacaksınız.


setInterval(function () {
t = $(".following").find(".follow-button");
if (!t[0]) {
window.scrollTo(0, $(document).height());
} else {
console.log(t.attr("class"));
t.trigger("click");
}
}, 1000)

Güncelleme - Belli Miktar Kişiyi Otomatik Takipten Çıkarma Kodu; Bu kodu da istek üzerine ekliyorum :) Bu kod sayesinde ise sınırlı sayıda kişiyi takipten çıkarmış oluyorsunuz. Yaklaşık 990 kişiyi otomatik olarak takipten çıkarıyor. Böylece Twitter'ın hesabınıza müdahale etmesi çok olası bir durum olmaktan çıkıyor.


setInterval(function () { t = $(".following").find(".follow-button"); if (!t[0]) { setInterval(function(){t=$(); if(!t[0])window.scrollTo(0,140000); },100) } else { console.log(t.attr("class")); t.trigger("click"); } }, 1000)NOT; Kodu console kısmına yapıştıramaz iseniz Chrome'un üst taraftaki ayarlar bölümündeki yapıştır tuşunu kullanabilirsiniz ki genelde ben bütün kodları oradan yapıştırmak zorunda kalıyorum.
NOT 2; Kodu dikkatli kullanın çok kullanırsanız hesabınız kapanabilir.


Yorumlar

 1. İnstagram için oto silme kodu var mı ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Malesef şu an elimde öyle bir kod bulunmamakta.

   Sil
 2. ya ben de bunu çok merak ediyordum çünkü işkence gibi geliyordu takip etmeyenleri silmeye çalışmak gerçekten çok zordu yaaaa iyi oldu çok faydalı

  YanıtlaSil
 3. İşime yaradı teşekkür ederim

  YanıtlaSil
 4. Telefondan yapilmiyormu

  YanıtlaSil
 5. Gönderilen takip isteklerini nasıl iptal edebiliriz ?

  YanıtlaSil
 6. instagramda artık web üzerinden takibi bırakma mevcut, otomatik bir kod yazabilir misiniz? twitter için olanı kullandık çok iyi işe yaradı. instagram da çalışabilir artık en azından her gün 100 tane otomatik silse yeter

  YanıtlaSil
 7. tek seferde mi tüm takip ettiklerimizi otomatik olarak siliyor. ? Bunu yapsak acaba twitter hesabımız kapanır mı deneyen var mıdır ?

  YanıtlaSil
 8. selamün aleyküm abi wattpad diye bi site var orda da aynı böyle bi takip sistemi var aynı kodu o site için düzenleyebilir misin ?

  YanıtlaSil
 9. teşekkür ederim çok faydalı bir bilgi

  YanıtlaSil
 10. Allah razı olsun ya 1850 hesabı takip ediyordum sayenizde kurtuldum

  YanıtlaSil
 11. admin whatpad içinde toplu takip etme ve takipten çıkma kodu yazarmısın 100 binlerce insn sitene akın etcek çünkü yok hiç biyerde
  halil_3532@hotmail.com yazarsan banada atıvr lütfn :d

  YanıtlaSil
 12. helal olsun, eline sağlık.

  YanıtlaSil
 13. çalışmıyor kod yeni ara yüzünde

  YanıtlaSil
 14. Profilime girin güncel kod eklendi profilimde çıkar karşımıza

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yorum Yapmak Kan Yapar. - Anonim seçeneğini seçip de isminizi cisminizi vermeden yorum yapabilirsiniz.