İçeriğinizi Çalan Birine Yapabileceğiniz Kötülükler

İlginç bir başlık altında yazacağım bugün, içeriğini çalan birine yapabileceğiniz kötülükler. Belki kötülük etmek çözüm yolu olmayabilir ama uyardıysanız ve davam ediyorsa o site bir uyarıyı hak etmiştir yapacak da bir şey yok bende çok kötü şeyler de söylemeyeceğim elbet. Ama yapıp yapmamak size kalmış sonuçta. Bunlar benim fikrim daha önce de hiç yapmadım onu da söyleyeyim.1-) Reklamlarına Tıklayın; Özellikle adsense reklamı kullanıyorsa emin olun ban yiyecektir. Fark ettirmeden aynı ip adresi ile bir gün içinde bir çok kez tıklayın, kısa süreliğine zenginliğin tadına baktırın sonrada adsenseyi banlatın. Her zaman işe yaramaz bazen geçersiz tıklama olarak sayar google mesela. Dikkat edin özel reklamlara tıklamayın bir işe yaramaz. Ancak bunu yaparsanız da insanın rızkıyla oynarsınız karar sizin tabi.

2-) Sitesine Hit Gönderin; İlk başında niye ona hit gönderip iyilik yapayım gibi durabilir ancak uzun vadede google çakar ve çoğu arama motorunda gerileme yaşatır. Sanırım bu da biraz fazla acımasız bir yöntem çünkü arama motorları sitesine hit geldiğini anlarsa bir daha aramalarda iyi bir yere gelmesi düşük bir ihtimal. Ama yapacaksanız hit gönderen sitenin robot kullanıcı gönderdiğinden emin olun.

3-) En iyisi ise ne rızkı ile oynayın ne de tamamen işini bitirin gidin google'a içeriğinizi çaldığı bütün içeriklerini şikayet edin gitsin google baksın icabına. Ancak bunu da yaptım olmadı derseniz 5-6 satır yukarı dönelim :)


içerik ile ilgili görsel sonucuŞikayet edecekseniz ve nereden edeceğinizi bilmiyorsanız şu yazıya da bir göz atın isterseniz fırlata da bilirsiniz.

Yorumlar

 1. Yararlı bilgiler,ama Allah'tan bulsun kim yaparsa.İyi bir akşam dilerim.

  YanıtlayınSil
 2. Çalıntı yapanları anlamış değilim:)Ama yöntemlerin hoşuma gitti:)

  YanıtlayınSil
 3. çok iyimiişş :)) aklımda bulunsun bunlaar

  YanıtlayınSil
 4. bunlardan ilk ikisi anti seo kapsamında değerlendirilebilir ve anti seo yapanlar da google tarafından hoş karşılanmaz unutmayın sakın eğer anti seo yaptığınız kişi bilgili ise ondan çok siz zararlı çıkabilirsiniz.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Belki çıkarsınız ancak zaten yazılarınız çalınıyor, daha üste çıkıyor. Battı balık yan gider

   Sil
 5. :)) adsense i banlatmak iyi fikirmiş bence

  YanıtlayınSil
 6. hiç bu kadar vicdanlı bir hesap soruş görmemiştim.
  cidden hoşuma gitti :)

  YanıtlayınSil
 7. Hiç aklıma gelmeyecek yöntemler, dilerim lazım olmaz.

  YanıtlayınSil
 8. Yararlı bir bilgi ama İnşallah böyle birşey yapmak zorunda kalmayız:)

  YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Yorum Yapmak Kan Yapar. - Anonim seçeneğini seçip de isminizi cisminizi vermeden yorum yapabilirsiniz.