Android İçin En İyi VPN Uygulamaları


Gün geçmiyor ki bir internet sitesi kapatılmasın, sosyal medya yasaklanmasın ve internet yavaşlatılmasın. Böyle olunca insanlar da yasaklı sitelere girmek için farklı yollara başvurmakta. Bu yollardan biri de vpn uygulamalarını kullanmak.

Özellikle ülkede bir olay olduğunda internet oldukça yavaşlatılmakta. İnterneti kullanmak için bütün vpn uygulamalarını indirip test etmem ve kullanmam üzerine sizlere en iyi vpn uygulamalarını tanıtacağım bu yazımda.
1-) iFreedom v3; Çok sağlam bir vpn, açmayacağı site veya uygulama yok tek sorunu ilk başta başta bağlanırken çok fazla zaman alması.

bakınız logosu da şeytan, acayip bir uygulama v3 falan. Ama rahat olun "Adam Zeka blog" olarak araştırıyoruz.

Google Play'da Uygulama; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ifreedomapp.v3&hl=tr2-) Psiphon; Acayip bir uygulama ifreedom ile neredeyse aynı ancak daha hızlı bağlantı sağlıyor. Ancak ifreedom daha sağlam. Tabi psiphon da fevkaladenin fevkinde bişi.


                                                    


3-) TapVPN; İlk 2 uygulama kadar olmasa da bu uygulama da ortalama güzellikte bir vpn. Yani ilk verdiğim vpn sağlam ama yavaş bağlanıyor ikincisi hızlı bağlanıyor ama ifreedom kadar sağlam değil bu da psiphon ile ifreedom arası bişi.
Okuduğunuz için teşekkürler...

Yorumlar

 1. Hocam Zenmate de var. Çok sağlam bir eklenti.

  YanıtlaSil
 2. VPN candır can can :) VPNsiz kullanmam asla

  YanıtlaSil
 3. Dash VPN'de iyidir hocam :)

  YanıtlaSil
 4. ifreedoom 'un linki çalışmıyor. Ama apk'sını indirdim. Dediğiniz gibi ağır bağlanıyor ancak bu benim için sorun değil. İsterseniz sizde güncel linki sayfanızdaki çalışmayan link ile değiştirin.

  YanıtlaSil
 5. teşekkürler, bu aralar lazım oluyor.

  YanıtlaSil
 6. Cyberghost çıktı bence kullanmaya değer hocam.

  YanıtlaSil
 7. Bence nordvpn de listede olmalıydı.

  YanıtlaSil
 8. Çok güzel bir makale, bu makaleye benzer aşağıdaki iki web sitesini önerdim。
  翻墙方法

  YanıtlaSil
 9. Great article, you still need to choose a reliable VPN on the Android side. ExpressVPN is recommended. Although it is expensive, it is more worry-free to use. More to see 安卓VPN

  YanıtlaSil
 10. VPN使用越来越频繁,工作,学习都离不开。选择一个好的软件真的非常重要,推荐一家专业的网站: Wallvpn

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yorum Yapmak Kan Yapar. - Anonim seçeneğini seçip de isminizi cisminizi vermeden yorum yapabilirsiniz.