Android İçin En İyi VPN Uygulamaları


Gün geçmiyor ki bir internet sitesi kapatılmasın, sosyal medya yasaklanmasın ve internet yavaşlatılmasın. Böyle olunca insanlar da yasaklı sitelere girmek için farklı yollara başvurmakta. Bu yollardan biri de vpn uygulamalarını kullanmak.

Özellikle ülkede bir olay olduğunda internet oldukça yavaşlatılmakta. İnterneti kullanmak için bütün vpn uygulamalarını indirip test etmem ve kullanmam üzerine sizlere en iyi vpn uygulamalarını tanıtacağım bu yazımda.
1-) iFreedom v3; Çok sağlam bir vpn, açmayacağı site veya uygulama yok tek sorunu ilk başta başta bağlanırken çok fazla zaman alması.

bakınız logosu da şeytan, acayip bir uygulama v3 falan. Ama rahat olun "Adam Zeka blog" olarak araştırıyoruz.

Google Play'da Uygulama; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ifreedomapp.v3&hl=tr2-) Psiphon; Acayip bir uygulama ifreedom ile neredeyse aynı ancak daha hızlı bağlantı sağlıyor. Ancak ifreedom daha sağlam. Tabi psiphon da fevkaladenin fevkinde bişi.


                                                    


3-) TapVPN; İlk 2 uygulama kadar olmasa da bu uygulama da ortalama güzellikte bir vpn. Yani ilk verdiğim vpn sağlam ama yavaş bağlanıyor ikincisi hızlı bağlanıyor ama ifreedom kadar sağlam değil bu da psiphon ile ifreedom arası bişi.
Okuduğunuz için teşekkürler...

Yorumlar

 1. Hocam Zenmate de var. Çok sağlam bir eklenti.

  YanıtlayınSil
 2. VPN candır can can :) VPNsiz kullanmam asla

  YanıtlayınSil
 3. ifreedoom 'un linki çalışmıyor. Ama apk'sını indirdim. Dediğiniz gibi ağır bağlanıyor ancak bu benim için sorun değil. İsterseniz sizde güncel linki sayfanızdaki çalışmayan link ile değiştirin.

  YanıtlayınSil
 4. teşekkürler, bu aralar lazım oluyor.

  YanıtlayınSil
 5. Cyberghost çıktı bence kullanmaya değer hocam.

  YanıtlayınSil
 6. Bence nordvpn de listede olmalıydı.

  YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Yorum Yapmak Kan Yapar. - Anonim seçeneğini seçip de isminizi cisminizi vermeden yorum yapabilirsiniz.