instagram Hesabı Nasıl Dondurulur

Olur ya artık takip edecek bir şeyiniz kalmamıştır, veya instagramın zaman kaybı olduğunu düşünüyorsunuzdur daha değişik olarak da attığınız resimleri kimse beğenmiyordur sizde deli oluyorsunuzdur ama tamamen hesabınızı kapatmaya gönlünüz el vermiyordur o yüzden sizin için bu yazımda instagramda nasıl hesabınızı donduracağınızdan bahsedeceğim yani instagram hesabınızı nasıl geçici olarak kapatacağınızdan.Şimdi başlayalım;

1-) İnternete bağlı bir cihaz bulun ve şuradaki adrese gidin; Tıklayın

2-) Karşınıza şöyle aşağıdaki gibi bir sayfa çıkacak, instagram hesabınızı neden kapatmak istediğinizi seçin ve "Hesabımı geçici olarak kapat" tuşuna tıklayıp dondurma işlemini onaylayın.
İşte hesabınız donduruldu ve 1 saat içinde kimse giremeyecek. Şimdi gelelim önemli notlara;
 • Hesabınızı tekrar açmak için en az 1 gün beklemeniz gerekiyor.
 • Hesabı açmak için telefondan giriş yapmanız gerekiyor.
 • Hesabı açtıktan sonra yeniden dondurmak için 1 hafta beklemeniz gerekiyor.
 • Hesabınızı tekrar açtığınızda bütün resimleriniz yeniden hemen gelemeyebiliyor. Ancak en fazla 1-2 hafta içinde resimleriniz hesabınıza tekrar geliyor.


Yorumlar

 1. Şimdi ben size bu blogun temasını nasıl yaptığınızı sorsam yorum gene kan yapar mı?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yapar :) Bloğun temasını arlina design ücretsiz olarak dağıtıyor...

   Sil
 2. Paylasım ıcın tesekkurler cok faydalı ancak keşke mobil instagram uygulamasında ayarlarda onca şey varken bir buton olarak bu secenege rahatca ulaşabilse insanlar zorlaştırmak için mı koymamıslar acaba ? :) teşekkürler tekrar paylaşım adına.

  YanıtlaSil
 3. Yazınız için teşekkürler.

  YanıtlaSil
 4. Blogunuz biraz kasıyor . Küçük bir kod hatası ama çok beğendim takipteyim bu da benim blogum bilgininpenceresi.blogspot.com

  YanıtlaSil
 5. konuyla ilgili değil ama benim sorunum twitter hesabımı facebok hesabına bağlayamamam. önerilen yolları takip edip bağlamaya çalıştım. ama twitter ayarlar ve uygulamalar bölümünde karşıma çıkan devamlı "bağlı bir uygulamanın yok olması" diyor.
  facebok ile alakalı hiçbirşey gözükmüyor. nasıl bağlarım twitterı faceboka bu konuda yardımcı olmanızı acilen bekliyorum. teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
 6. Uzun süredir bunu arıyordum çok teşekkürler çok güzel anlatmışsınız.

  YanıtlaSil
 7. Instagram'da dondurma işlemi nispeten geri alınabilir bir süreç olsa da silme durumlarında süreniz kısıtlı oluyor ne yazık ki.

  YanıtlaSil
 8. Ucuz takipçi ! Sende instagram ucuz takipçi almak istersen tıkla:
  https://takipcidukkani.com

  YanıtlaSil
 9. Çok güzel, teşekkürler

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yorum Yapmak Kan Yapar. - Anonim seçeneğini seçip de isminizi cisminizi vermeden yorum yapabilirsiniz.