Akıllı Televizyonlarda Yetersiz Bellek Uyarısı Çözümü

yetersiz bellek lg ile ilgili görsel sonucu    İnternetten bir şey izlerken veya internette gezerken yetersiz bellek uyarısı alıp akıllı televizyonunuz kapanması gibi bir sorun ile karşılaşıyorsanız çözümü gayet basittir. Özellikle LG televizyonlarda görülen bu sorun insanı deli edebilir, o kadar para verdiğiniz akıllı televizyonunuzdan bir film izleyelim dersiniz durmadan televizyonunuz yetersiz bellek uyarısı verip kapanır durur. Bu sorunun nedeni televizyonu yapanların tv hafızasını az yapmalarındandır.

Çözüme gelince yapmanız gereken şey
kolay televizyonunuzun arka kısmındaki USB girişlerinden USB 1 yazan girişe (en baştakine) en az 16 GB'lık bir USB belleği takmalısınız çünkü smart televizyonlar USB 1 girişini kendine bellek olarak kullanmaktadır, yalnız USB belleği takarken televizyonun kapalı olduğundan emin olun.

lg smart ile ilgili görsel sonucu

Bütün teknolojik sorunlarda olduğu gibi bu sorun da bir kaç yıla kadar kalmayacaktır o zamana kadar yeni sorunlar çıkacaktı bu hep böyle olmuştur.

Yorumlar

 1. Evet çok Faydalı Ben yaptım gayet rahat tavsiye ederim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İşinize yaradıysa ne güzel

   Sil
  2. Hangi model tv olur bu bende aynı sorun var 49 uhd 610v deneyenler varmı bu modelde ise yarar mi

   Sil
 2. En kolay çözüm androit telefona vget programını indiriyorsun istediğin internetten istediğin filmi dlna ile tv ne aktarıyorsun. İos için de mutlaka bu tür program vardır

  YanıtlaSil
 3. Malesef bellek takviyesi de işe yaramadı. Yarın servisi arayıp dava açacağımı söyleyeceğim. Kusurlu mal satıyorlar resmen

  YanıtlaSil
 4. dediğiniz gibi usb1 girişine 1tb hardisk taktım şimdilik sorun gitmiş gibi teşrkkurler admin

  YanıtlaSil
 5. Bu nasil mumkun oluyor cok mantiksiz ama ise yaradi lg webos 55lb670v

  YanıtlaSil
 6. merhaba benım televizyonda sadece 1 adet giris var LG WebOS UH600

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yorum Yapmak Kan Yapar. - Anonim seçeneğini seçip de isminizi cisminizi vermeden yorum yapabilirsiniz.