http://adamzeka.blogspot.com.tr/2015/09/sitenizi-tantabileceginiz-ve-hit.html#more

Erikli Su Kampanya Rezaleti


erikli damacana suErikli suyun son birkaç haftadır televizyonda reklamları dönen kampanyasından bahsetmek istiyorum. Kampanya ise şöyle yeni abone olan müşterilerine 1. ve 4. Su alımının yanında soğuk çay bedava veriliyor.  Tam bende suyumu değiştirmek istiyordum, erikli suyun da kaliteli olduğunu duymuştum dedim vesile olsun aradım abone oldum. Getirdiler suyu bir de baktım çay falan yok sordum elemana dedi kampanya bitti. 2 gün sonra öğrendim kampanya devam ediyormuş. 

Aradım damacana üzerindeki erikli hattını biri çıktı dedi kusura bakmayın bir dahakine göndeririz. 2. defa aldım yine çay falan yok. 3. defa aldım yine yok çay falan…  4. suyu söylerken de telefonda olayı tafsilatıyla önceki aramalarımdan bahsederek merkezdeki elamana hatırlattım. Nazik ve ilgili beyefendi “tamam efendim hemen ilgili bayii arıyorum önceki ile birlikte 2 adet hediyenizi gönderiyoruz” dedi.  Fakat 4. defasında da kampanya ürünü olan soğuk çayı getirmediler ve cevaben de ellerinde kalmadığından falan bahsettiler. İlerde getireceklermiş… Artık bilerek getirmediklerini düşünüyorum. Yanlış anlamayın kampanyasında değilim olayın bir iş yapıyorlar tam yapmıyorlar hep bir kıvırmaca.

Güncelleme; Şikayet sonucu 5. alımda 2 kampanya ürününü birden göndereceklerini söylediler, ancak 1 adet gönderildi. Şikayetler yapıldı, hak aranıyor...
Önceki Yazı
Next writer »

21 yorum

-Yorum Kutusuna Git- yorum
Ece Evren
admin
4 Temmuz 2015 10:35 ×

Güzel bir konuya değinmişsiniz.Onlar bence bize üstüne soğuk su için diyorlar.Aman su nitelikli olsun da,soğuk çayları onların ayıpları olsun.Benim şikayet varda üyeliğim var.İşlerini doğru dürüst yapsınlar.Selamlar size....şikayet bizim işimiz!

Cevapla
avatar
4 Temmuz 2015 11:47 ×

erikli suyun kalitesi ayrı. ancak böyle amatörce kampanya düzenlemeleri erikli markasına yakışmamış

Cevapla
avatar
4 Temmuz 2015 13:25 ×

Belkide suyu aldığınız bayi o soğuk çayları toplayıp birilerine para ile satıyordur. : ) Olur mu olur.. Olaya farklı açılardan bakmak lazım, araştırmak lazım.

Cevapla
avatar
Recep Altun;
admin
4 Temmuz 2015 13:41 ×

Merhabalar.

Servet Arslan kardeşimizin görüşlerine katılıyorum. Yaparlar mı, yaparlar!..

Selam ve dualarımla.

Cevapla
avatar
Kahve Yanı
admin
4 Temmuz 2015 14:41 ×

Suyu soğuk getiriyorlarsa ve de bir bardak... :)
Ben de çok kızarım firmaların bu tür özensizliklerine ve peşine düşerim. Önemli olan parasal değeri değil, sorumluluk alınıp yerine düzgün bir şekilde getirilmesi meselesi...

Cevapla
avatar
Adam Zeka
admin
5 Temmuz 2015 04:39 ×

Aleyküm Selam... Artık öyle olsun, ayıpları olsun yapacak bir şey yok.

Cevapla
avatar
Adam Zeka
admin
5 Temmuz 2015 04:43 ×

Hiçbir markaya yakışmamalı.

Cevapla
avatar
Adam Zeka
admin
5 Temmuz 2015 04:45 ×

İz üstündeyim çözücem olayı :)

Cevapla
avatar
Adam Zeka
admin
5 Temmuz 2015 05:09 ×

Merhaba, dediğim gibi iz üstündeyim, yorumunuz için teşekkürler

Cevapla
avatar
Adam Zeka
admin
5 Temmuz 2015 05:10 ×

Aynen bende onun için peşindeyim olayın, bırakmam :)

Cevapla
avatar
Ali Erdoğan
admin
5 Temmuz 2015 19:02 ×

hani derler ya bu işin suyu çıktı su kampanyasının da suyunu çıkarmışlar ya pes diyorum

Cevapla
avatar
5 Temmuz 2015 21:36 ×

Aslında plastik damacanalarda satılan suları içmek çok tehlikeli..Cam ve temiz olmalı..Ve daha çok temizliğe önem veren firmalardan alışveriş yapmalı..

Cevapla
avatar
Adam Zeka
admin
6 Temmuz 2015 02:00 ×

Çok haklısınız ancak plastik damacana olayında erikli en iyisi diye biliyorum zaten

Cevapla
avatar
Adam Zeka
admin
6 Temmuz 2015 02:03 ×

:( Hemen pes demeyin üstüne gitmek lazım :)

Cevapla
avatar
6 Temmuz 2015 04:46 ×

Ben geçen aldım bize gönderdiler bence bayide bir sorun olabilir hemen şikayet etmenizi öneririm. Sonuçta o bayi onu kendileri almış olabilirler kandırıyorlar insanları maalesef

Cevapla
avatar
Adam Zeka
admin
6 Temmuz 2015 04:54 ×

Ettim zaten... Dönüş bekleniyor...

Cevapla
avatar
Law Anna
admin
22 Temmuz 2015 23:38 ×

The sketch is attractive, your authored material stylish. nonetheless, you command get got an
Black Label No mpatience over that you wish be delivering the following. unwell unquestionably come more formerly again since exactly the same nearly very often inside case you shield this increase.Nice website, I agree with you 100%!I just got out of sleep and Im already reading your blog.http://www.healthsupreviews.com/black-label-no/

Cevapla
avatar
Sevgi
admin
1 Eylül 2015 18:50 ×

Benim başıma da geldi! Defalarca aradım en son minicik 2 tane Nesquik verdiler, bende yeniden arayıp carladım tabi.. Bu konuda nasıl çözüm alınabilir derseniz; şikayetvar.com a yazarak kesinlikle! Resmen bayiye koliyle ürün getirmişler... Hemen 2 adet adresimize bıraktılar... Ama bir daha mı Erikli, hiç sanmıyorum!

Cevapla
avatar
Adam Zeka
admin
2 Eylül 2015 02:18 ×

Ok yes ok no (ingilizce bilmiyorum)

Cevapla
avatar
Adam Zeka
admin
2 Eylül 2015 02:27 ×

Şikayet ver falan hikaye... Vermediler mi! Bırakacaksın hemen. Şu an Efem su içiyorum tatsız rezil bi su ama en azından dürüst insanlar kötü olduğunu kabullenip ucuza satabiliyorlar.

Cevapla
avatar
Adsız
admin
7 Eylül 2016 03:30 ×

Aynı şeyi bende yaşadım, her şey aynı kampanya ürünü 6 adet 0,33 lt su idi. Defalarca şikayet etmeme rağmen hediye su bir türlü gelmedi. Bende Erikliden almayı bıraktım.

Cevapla
avatar

Yorum Yapmak Kan Yapar. - Anonim seçeneğini seçip de isminizi cisminizi vermeden yorum yapabilirsiniz. ConversionConversion EmoticonEmoticon