http://adamzeka.blogspot.com.tr/2015/09/sitenizi-tantabileceginiz-ve-hit.html#more

İnstagram'da Takipçi Arttırma Taktikleri


Her sosyal paylaşım sitesinde olduğu gibi insanlar İnstagram'da da fenomen olmak çok kişi tarafından takip edilmek ve popüler olmak ister. Bu yazımda ise takipçinizi ve beğeninizi doğal yoldan yükseltmek için yapacağınız birkaç küçük şeyden bahsetmek istiyorum.

instagram takipçi
1-) Özgün Olun; Her yerde ve her zaman özgün olun. Mümkün olduğunca farklı şeyleri paylaşmaya çalışın. Çalıntı yapmayın ki yaparsanız emin olun faydasından çok zararını görüsünüz.

2-) Aktif Olun; Başkaları tarafından keşfedilmeyi beklemeyin, başkalarını takip edin paylaşımları beğenin ve mümkün olduğunca çok yorum yapın. Sizinle daha ilgili kişileri takip ederseniz daha faydalı olacaktır.

3-) Hashtag Kullanın; Her sosyal medyada olduğu gibi İnstagram'da da hashtag kullanımı çok önemlidir. Hashtag kullanarak paylaşımlarını daha çok kişiye gösterebilir, daha çok kişinin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. En çok kullanılan hashtagleri kullanmaya özen gösterin.

4-) Düzenli Paylaşım Yapın; Düzenli paylaşım yapan hesaplar her zaman daha çok takip edilir. Ayda yılda bir paylaşım yapmayın.

5-) Varlığınızı Bildirin; Diğer sosyal medya hesaplarınızdan instagram fotoğraflarınızı paylaşın İnstagram hesabınız olduğunu bilsinler. Misal twitter takipçileriniz instagram hesabınız olduğunu bilsin. Twitter'da bir kitleniz de varsa emin olun işe yarayacaktır.

Twitter nasıl takipçinizi yükselteceğiniz ile ilgili yazıyı da okuyabilirsiniz.

6-) Paylaşımlarınızı Seçin; Başkalarını rahatsız edecek paylaşımlar yapmayın. Kendinizi ve başka insanı ilgilendiren paylaşımlar yaparken 2 kez düşünün.

Unutmayın insanları tek bir iyi fotoğraf ile takipçiniz yapamazsınız. Bu taktiklerin yanında instagram takipçi kasma, beğeni arttırma gibi sitelerde mevcut. Söylemek isterim ki bunların hiçbir güvenliği yoktur. İşe yarıyor mu pek böyle takipçi arttırma siteleri derseniz belki. Ama yine de kullanmamanız tavsiyemdir.

Görüşlerinizi yorum ile bildirebilirsiniz.
                  
Önceki Yazı
Next writer »

11 yorum

-Yorum Kutusuna Git- yorum
15 Temmuz 2015 11:20 ×

gerçekten çok merak ettiğim bir konuydu araştırmak istiyordum ne zamandır instangramda takipçi sayısını artırmak için bu önerileri dikkate alayım bakalım neler olacak....?

Cevapla
avatar
My Makeup
admin
15 Temmuz 2015 16:07 ×

güzel bir yazı olmuş

Cevapla
avatar
16 Temmuz 2015 13:04 ×

Hmm güzel bir taktik aslında ama bunların hepsi organik mi gerçekten ?

Cevapla
avatar
Adam Zeka
admin
17 Temmuz 2015 01:44 ×

Umarım iyi şeyler olur :)

Cevapla
avatar
Adam Zeka
admin
17 Temmuz 2015 01:45 ×

Tabi ki... Teşekkürler

Cevapla
avatar
betul btl
admin
13 Ağustos 2015 09:12 ×

harıka yazılar yazmıssınız severek takıbe aldım sevgıler <3

Cevapla
avatar
Adam Zeka
admin
14 Ağustos 2015 05:04 ×

Ben teşekkür ederim

Cevapla
avatar
TeknoPital
admin
21 Nisan 2016 05:03 ×

Gerçekten kaliteli bir yazı olmuş, ipucu ve taktik fışkırıyor blogdan :)

Cevapla
avatar
10 Haziran 2017 20:06 ×

güvenilir ve ücretsiz şekilde , instagram takipçi hilesi kullanabilirsiniz.

Cevapla
avatar

Yorum Yapmak Kan Yapar. - Anonim seçeneğini seçip de isminizi cisminizi vermeden yorum yapabilirsiniz. ConversionConversion EmoticonEmoticon